“Kulik Company” piedāvātie ergonomiskie risinājumi

Par uzņēmumu KULIK SYSTEM

KULIK SYSTEM

Ir ultramoderns uzņēmums, kas, pateicoties ievērojamai pieredzei ergonomikas jomā, patentētai visu mugurkaula zonu kontroles sistēmai, kā arī augsto tehnoloģiju inovatīvai rūpnīcai, šodien ir līderis ekskluzīvu ergonomisko krēslu ražošanā. TM KULIK SYSTEM® asociējas ar īpašu komfortu, augstāko kvalitāti, kā arī individuālu pieeju katram klientam.

Par sistēmu

Uzņēmums KULIK SYSTEM ir līderis ergonomisko krēslu ražošanā, kam piemīt spēcīga intelektuālā bāze un augsto tehnoloģiju ražošanas iesējas. KULIK SYSTEM krēslu galvenā koncepcija ir patentēta mugurkaula atbalsta, korekcijas un rehabilitācijas sistēma, kā arī individuāls stils, kas mainīs jūsu izpratni par mugurkaula komfortu un uztveri par pareiza krēsla būtību kopumā!

Tiem, kuri novērtē komfortu

Turklāt KULIK SYSTEM® kompānijas radītie krēsli palielina darbspēju par vairāk nekā par 50% un tiem nav analoga pasaules tirgū. Vadošo pasaules speciālistu zinātnisko pētījumu rezultāti vertebroloģijas jomā liecina, ka ergonomisko krēslu izmantošana ir vislabākais veids, kā izvairīties no problēmām saistītām ar muguras sāpēm un mugurkaula deformāciju. Tieši tiem cilvēkiem, kuri novērtē ērtumu savā darba vietā, rūpējas par veselīgu komfortu un vēlas gūt panākumus, mūsu kompānija piedāvā augstas kvalitātes biroja krēslus ar anatomisko efektu. Tie atšķiras ar īpašu ergonomisku konstrukciju, kura piešķir ķermenim tā dabisko komforta stāvokli, pareizi sadalot slodzi mugurkaulā un koriģējot stāju. KULIK SYSTEM® krēsls ir uzticams asistents veiksmīgai un pārliecinātai personai. Sēžot tajā, ir daudz vieglāk uzvarēt un sasniegt izvirzītos mērķus. Pilnīgi visa uzņēmuma produkcija tika rūpīgi pārbaudīta, uzrādot vislabākos rezultātus komforta un kvalitātes jomā. KULIK SYSTEM ® krēsls ir lieliska inovācijas tehnoloģiju, kvalitatīva izpildījuma un moderna dizaina kombinācija. Tas ir patiess ceļš uz panākumiem un noturīgu veselību!

Galvenās vērtības

Saskaņā ar National Health Statistics of USA datiem, darba telpai ir milzīga ietekme uz cilvēka veselības stāvokli un labklājību. Ergonomisks krēsls spēj ne tikai dāvāt komforta sajūtu tā īpašniekam, bet arī labvēlīgi ietekmēt viņa emocionālo un fizisko stāvokli. Šāda gudra darba vieta ir ergonomiskais krēsls KULIK SYSTEM®, kas spēj iedvesmot, radīt īpašu darba noskaņu, kā arī pasargāt veselību.

KRĒSLS BEZ ERGONOMIKAS EFEKTA NESPĒJ SNIEGT PILNVĒRTĪGU ATPŪTU MUGURAI!

Tieksme pēc komforta – ir cilvēka dabiska vēlme. Bet, labiekārtojot savu dzīves telpu, vispirms ir jāizveido apstākļi veselības kvalitātes uzlabošanai. Tas nozīmē ne tikai sekot ārstu ieteikumiem, bet arī izmantot darbā un sadzīvē “gudrās” ergonomiskās mēbeles.

Cilvēka organisms – ir pilnība, kura anatomiskās iespējas pārsteidz iztēli. Kā piemērs, mūsu mugurkauls spēj pretoties slodzēm un spiedienam. Bet jau 30–35 gadu vecumā šī ģenētiski ieķīlātā spēja izsīkst, jo neesam raduši sekot pareizai stājai un vienmērīgi sadalīt slodzi uz mugurkaulu. Ņemot vērā šos faktus, kompānijas KULIK SYSTEM speciālisti ir izstrādājuši unikālu ergonomiski ortopēdiskā krēsla konstrukciju, kas pilnībā atkārto ķermeņa dabiskos anatomiskos izliekumus un koriģē stāju bez paškontroles.

Pastāv vairāki muskuļu un skeleta slimību ārstēšanas virzieni, izstrādāta arī speciālā programma “mugurkaula kultūra”, kuru izmanto ārstniecības centru praksē. Taču slimību ir vieglāk un izdevīgāk laicīgi novērst – par to ir pārliecināti kompānijas KULIK SYSTEM ® speciālisti, izstrādājot unikālus krēslus ar intelektuālām īpatnībām, kā arī tiem domātas palīgierīces. Pateicoties īpašai izgudrojuma specifikai, krēsls atgriež ķermeni tā dabiskajā komforta stāvoklī, neuzkrītoši “piespiežot” mugurkaulu pareizi sadalīt slodzi. Izmantojot ilggadēju profesionālās medicīnas pieredzi, veicot virkni eksperimentu, testu un analītisku pētījumu, kompānijas speciālisti ir izveidojuši jaunas paaudzes produktu, kura mērķis ir Jūsu veselība un atveseļošanās.

Katrs KULIK SYSTEM ® krēsls ir tik pat individuāls, cik individuāli esat Jūs. Tam piemīt īpašs tehnoloģisks intelekts, kas garantē profilaktisko ortorelaksāciju un saudzē Jūsu mugurkaula dabisko elastību un funkcionalitāti. KULIK SYSTEM® krēsli ir veidoti, rūpējoties par veselību, labklājību, skaistu dabisko stāju un izpildīti brīnišķīgā dizainā. Uzņēmuma krēslu un ierīču ekspluatācijas instrukcija ir Jūsu recepte veselības uzlabošanai.

Un atcerieties: “Tas, kurš grib būt vesels, jau ir ceļā uz izveseļošanos!” – Dž. Bokčo. Ortopēdi un manuālās terapijas ārsti iesaka lietot šos krēslus.
UZMANĪBU! Visa KULIK SYSTEM ® produkcija ir patentēta un aizsargāta ar autortiesībām!

Plašāka informācija pieejama šeit:

My New Stories